O nas

Serwis testnakoronawirus.pl jest jedynym miejscem na polskim rynku oferującym testy serologiczne oraz wymazowe testy antygenowe firmy Realy Tech ® w sprzedaży detalicznej. W naszym sklepie online zakupić można zarówno testy pojedyncze oraz pakiety, do dyspozycji klientów posiadamy również ofertę hurtową.

Jesteśmy dystrybutorem testów firmy Realy Tech ®, działającej na całym świecie, zajmującej się diagnostyką In-Vitro od ponad 5 lat. Siedziba firmy to park naukowy o powierzchni 6000m2, wyposażony w najnowocześniejsze zaplecze badawczo-rozwojowe oraz produkcyjne.

Znajdujące się w naszej ofercie testy 2019-nCoV posiadają wszelkie certyfikaty dopuszczające je do profesjonalnego użytku na terenie Unii Europejskiej oraz rekomendacje amerykańskich agencji państwowych – Centers for Disease Control and Prevention (CDC) – agencji rządu Stanów Zjednoczonych i Agencji Żywności i Leków w USA (FDA). Wyróżniają się łatwością przeprowadzenia badania, wysoką skutecznością oraz krótkim czasem oczekiwania na wynik. 

Ważne! Wg NFZ badania antygenowe są równoznaczne z testem PCR!

30/10/2020 minister zdrowa Adam Niedzielski zapowiedział, że testy antygenowe są taką samą podstawą stwierdzenia wirusa Covid-19 jak testy PCR.
Testy na przeciwciała

Testy serologiczne 2019-nCoV IgG/IgM pozwalają szybko wykryć produkowane we krwi chorego przeciwciała IgG i IgM.

Podczas infekcji nasz organizm po upływie 3-7 dni wytwarza immunologiczną odpowiedź w postaci immunoglobulin IgM, po 14 dniach zaś – antygenów IgG mających długą żywotność. W zależności od tego, czy na teście pojawi się jedna, czy dwie linie – dostaniemy sygnał, jak dawno mogło dojść do infekcji koronawirusem i czy może być ona aktywna.

Nasze testy nie wymagają badania laboratoryjnego. Dają wynik w 10 minut, są bardzo czytelne, a wykonywane przez lekarza stanowią podstawę do wystawienia zaświadczenia lekarskiego. Charakteryzują się też przede wszystkim bardzo wysoką skutecznością: 95% (dla IgG) oraz 96,8% (dla IgM).Wymazowe testy antygenowe

Jesteś aktualnie chory? Masz objawy koronawirusa? Chcesz sprawdzić, czy to Covid-19?Antygenowy test wymazowy jest dla Ciebie.

To szybki kasetkowy, jednoetapowy test immunochromatograficzny. Służy do zbadania obecności antygenu wirusa SARS-CoV-2. Próbkę do badania pobiera się z wymazów z nosa lub gardła. Nasze testy nie wymagają badania laboratoryjnego. Dają wynik w 10-20 minut, są bardzo czytelne, a wykonywane przez lekarza stanowią podstawę do wystawienia zaświadczenia lekarskiego.

· Swoistość kliniczna: 100%
· Czułość kliniczna: 96,17%
· Całkowita zgodność: 98,79%

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium